Güvencem Logo

Siz Evinizde Güvenle Yaşayın Diye, GÜVENCEM 7/24 Sizinle

Yorucu bir günün ardından evinize geçiyor, ailenizle mükemmel bir akşam geçiriyor ve yatıyorsunuz… O da ne? Balkonunuzdan içeri biri girmeye çalışıyor ve sizin hiçbir güvenlik önleminiz yok. Ya da bütün sene çalıştınız, yaz geldi tatile gittiniz, tatil dönüşünde evinize geldiğinizde evinizin dağılmış ve soyulmuş şekli ile karşılaşıyorsunuz. Bu korkuyu, üzüntüyü yaşamaya ya da ailenize yaşatmaya değer mi? Oysaki Güvencem Güvenlik Sistemleri ile daha önce tanışmış olsaydınız çoktan gerekli önlemleri almış ve evinizin güvende olduğunu bilerek huzurlu bir hayat yaşamış olurdunuz.

Benim başıma gelmez, gerek yok demeyin. Yapılan araştırmalar güvenlik sistemlerini tercih edenlerin çoğunluğunun kendi veya yakınlarının kötü bir soygun deneyimi yaşamış veya soyulma tehlikesi geçirmiş kişiler olduğunu gösteriyor. Yani insanlar kendileri veya komşuları böyle bir tehlike geçirmeden bu tip korunma sistemlerini edinmeyi erteliyorlar. Oysaki bu korkuyu, üzüntüyü yaşamadan önce gerekli tedbirleri almış olmaları gerekiyor. Çelik kapılar, amatör alarm sistemleri ya da balkonları, camları kapatan demir parmaklıklara gerek kalmadan evinizde huzurla yaşayabileceksiniz, çünkü sizin güvenliğiniz için 7/24 çalışan güçlü kadrosu ile Güvencem Güvenlik Sistemleri yanınızda. Hem de emniyet birimleriyle irtibatlı bir korumanın bedeli sadece GÜNDE 1 TL...

Evinize kuracağımız “Güvencem Güvenlik Çemberi”nden gelen sinyaller 7 gün 24 saat Güvencem ekiplerince değerlendirilerek müdahale etmektedirler. Yani her an güven içinde olacaksınız. Evinize özel olarak hazırlanacak alarm sistemi sayesinde soygun, yangın, gaz kaçağı, su baskını ve sağlık alarmı durumlarına karşı korumada olacaksınız. Sınırsız garanti, sınırsız teknik destek ve uzun süreli evde bulunmadığınız durumlarda özel takip kontrolü ile güvenli yaşama merhaba deyin. Tıklayın ücretsiz keşif talep formumuzu doldurarak randevu alın.

7/24 Çalışan Güçlü Kadromuz ile İşyeriniz Bize Emanet.

Artık artan soygun olaylarından korunmak için, çelik kapıya, kepenge, amatör güvenlik sistemlerine güvenmek zorunda değilsiniz. İşyerinizde tam güvene sahip olmak için yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurup ücretsiz keşif için başvuru yapmak. Sonrasında ekibimiz işyeriniz için en uygun olan sistemi belirleyip kısa sürede kurulumu gerçekleştirecektir.

Güvencem İşyeri Güvenlik Sistemi sayesinde işyerinizi sadece hırsızlara karşı korumakla kalmayacak, otomatik yaptığı açılış kapanış kontrolleri ve raporlamaları sayesinde işyerinizdeki açılış-kapanış saatlerinizi kontrol ve takip edebileceksiniz. İşyerinizde çalışanlar dâhil herkes sadece istediğiniz saatlerde işyerine girebileceklerdir. Aksi durumlarda size Güvencem tarafından rapor edilir bu sayede kontrol ve güvenlik sizinle olur.

Üstelik İşyeriniz için alacağınız Güvencem Güvenlik Sistemi günde sadece 1 TL. Kontrol ve güvenlik için hemen şimdi aşağıdaki ücretsiz keşif formunu doldurun ve sizin istediğiniz saat - tarihte işyerinize gelelim Güvenlik Donanımız için neler gerekli belirleyelim. Tıklayın ücretsiz keşif talep formumuzu doldurarak randevu alın.

Kapalı Devre Kamera Sistemleri ile Farklı Mekanlarınızı İzleyin.

CCTV (Kapalı Devre Kamera) Sistemleri sayesinde farklı mekanlarınızı bir veya birden fazla noktadan sürekli olarak izleyebilir ve kayıt edebilirsiniz. Her türlü tesisin özelliklerine göre ayrı ayrı projelendirdiğimiz kamera sistemleri ile hem tesiste olabilecek hırsızlık olaylarına karşı duyarlılık arttırılmakta hemde uygulanan üretim izleme sistemi ile personel verimliliği arttırılmaktadır. Oluşabilecek iş kazaları, toplumsal olaylar, iş verimi azaltmaya yönelik girişimlerde işletmelerde kullanılan kamera sistemlerinden alınacak görüntüler yasal olarak delil sayılmaktadır.

Şirketimizin mühendislerinin büyük ölçekli kamera sistemlerindeki deneyim ve birikimlerinden kesinlikle faydalanmanızı öneriyoruz. Bir kamera sistemi satın almadan önce çok farklı kablolama ve tesisat teknikleri kullanan ekibimizin hayata geçirdiği projeleri ve referanslarımızı incelemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz. Size sunacağımız ürün çeşitliliği ve ürün zenginliği ile projelerinize hem uzun ömürlü hem de ekonomik hale getireceğimizi iddia ediyoruz. Tıklayın ücretsiz keşif talep formumuzu doldurarak randevu alın.

Afet Simülasyon Sistemleri İle Daha Bilinçli Bir Türkiye

Ülkemizin son 60 yılda yaşadığı afetlerden; 20 milyonu aşkın vatandaşımız etkilendi, 20 binden fazla insanımız da yaşamını yitirdi. Sadece 17 Ağustos Marmara ve 12 Kasım Düzce depremlerinde 50 bine yakın insanımız yaralandı. Binlerce vatandaşımız evsiz kaldı, Türkiye çok büyük acılar yaşadı. Bu kayıplar sadece depremlerde mi yaşandı? Elbette ki hayır... Ülkemizde yangınlar, seller, ayrıca karbonmonoksit zehirlenmeleri de can aldı ve almaya devam ediyor. Oysa afetlerde can ve mal kayıplarını azaltmamız çok zor değil. Sağlıklı kentleşmenin yanı sıra afet bilinci yüksek bir toplum oluşturmamız, kayıplarımızı en aza indirgeyecektir. GÜVENCEM'in AFET SİMÜLASYON SİSTEMLERİ ile daha bilinçli bir toplum haline gelmemiz mümkün. Afet Eğitim Merkezi Projemiz Japonya’daki örnekler incelenerek ve Japonya’daki sistemleri kuran firmaların desteği alınarak projelendirilmiştir.

DEPREM SİMÜLASYON ODASI
Deprem simülasyon sisteminde depremin nasıl oluştuğunun katılımcılara uygulamalı eğitimi verilerek deprem sırası ve sonrasında neler yapılması gerektiğinin uygulamalı olarak anlatılıyor. Kurulan deprem sarsma tablası ve simülatör sistemi ile ülkemizde ve dünyada olmuş bazı hasar verici depremlerin ivme kayıtlarını kullanarak depremin her yöndeki ivme, hız ve yer değiştirmesini depremlere ait orijinal kayıtları kullanarak gerçeğe yakın simule ederek, deprem sırasında insanların neler yapması gerektiğinin eğitiminin verilmesinin yansıra artçı depremler hakkında da katılımcılar bilgilendiriliyor.

Artçı depremin ne olduğu ve artçı deprem öncesinde, esnasında ve sonrasında neler yapılması gerektiğinin uygulamalı anlatımı yapılıyor. Deprem olurken kendimizi korumak için evde bulunan mobilyaların altına girilerek kafamıza düşebilecek cisimlerden korunmanın, mobilyanın tutularak savrulmasının önüne geçilmesi ve bir elimizle de ensemiz ve başımızı koruyarak düşebilecek cisimlerden korunma, deprem sırası ve hemen sonrasında gaz, su ve elektriğin neden kesilmesi gerektiğinin eğitiminin verilmesi ve deprem sonrasında veya sırasında kapıların neden açılması gerektiğinin anlatımı deprem simülasyonu sırasında ve artçı depremlerden önce uygulamalı olarak katılımcılara anlatılıyor. Detaylı bilgi için Afet Eğitim ve Simülasyon Merkezi internet sitemizi inceleyebilirsiniz.

YANGIN SÖNDÜRME SİMÜLASYON SİSTEMİ
Yangının fiziksel ve psikolojik etkilerinin simülasyon aracılığıyla tecrübe edilmesi yolu ile can ve mal kaybının en aza indirilmesi için tasarlanan Yangın Söndürme Simülasyon Sistemi, halka/katılımcılara yangın söndürme ekipmanının kullanma tecrübesi kazandırarak yangın hakkında uygulamalı anlatım ve eğitiminin verilmesini sağlıyoruz. Yangın söndürme simülasyon sisteminde evlerde oluşabilecek yangın hakkında bilgi verilerek katılımcılara yangın söndürme ekipmanı ile yangın söndürme tecrübesi kazandırılır. Özel dizayn edilmiş 100 inç monitörlerde simule edilerek oluşturulan yangın su ile belirli basınçta doldurulmuş yangın söndürme ekipmanı ile önceden belirlenmiş süre içerisinde söndürme deneyimi kazandırılır. Evlerde en çok yangın çıkması olası yerler olan mutfak ve sobadan meydana gelen yangın çeşitleri uygulamalı anlatılarak, bu yangınları ne şekilde söndürmek gerektiği uygulamalı olarak tecrübe ediliyor. Mutfakta yağdan oluşan yangınların yapısı ve söndürülme tekniklerinin eğitimi veriliyor. Detaylı bilgi için Afet Eğitim ve Simülasyon Merkezi internet sitemizi inceleyebilirsiniz.

DUMAN KAÇIŞ SİMÜLASYON SİSTEMİ
Yangın esnasında istatiksel olarak en çok can kaybına neden olan duman hakkında uygulamalı bilgi vermek için tasarlanan simülasyondur. Yangın esnasında oluşan dumanın, halka/katılımcılara özel dizayn edilmiş duman simulasyon odasında tecrübe edilerek, dumandan meydana gelebilecek can ve mal kaybının en aza indirilmesinin eğitiminin verilmesi sağlanıyor. Duman simülasyonun yapıldığı labirent içerisinde basınç ve görsel sensörler kullanılarak katılımcıların nerede olduğu bilgilendirme bölümünde ekrana yansıtılıyor. Detaylı bilgi için Afet Eğitim ve Simülasyon Merkezi internet sitemizi inceleyebilirsiniz.

5 BOYUTLU SİNEMA SALONU
Oluşturulan senaryoya göre deprem öncesi, deprem oluşumu ve sonrasında neler yapılması gerektiği eğitimi verilir. Katılımcı 5-D simülasyon sayesinde gerçekmiş gibi yaşayarak deprem oluşumunu anlar ve nasıl haraket etmesi gerektiğini tecrübe edinerek öğrenir. Detaylı bilgi için Afet Eğitim ve Simülasyon Merkezi internet sitemizi inceleyebilirsiniz.

RÜZGAR - FIRTINA SİMÜLASYON ODASI
Doğal afetlerden olan rüzgar/fırtınanın uygulamalı tanıtımı için saate 35 m/s kadar kontrollü rüzgar oluşturabilen deneyim odasıdır. Fırtına deneyim odasında ses ve rüzgar hızı gerçek rüzgara yakın simüle edilerek katılımcıların fırtına deneyimi edinmeleri sağlanır. Detaylı bilgi için Afet Eğitim ve Simülasyon Merkezi internet sitemizi inceleyebilirsiniz.

ACİL DURUM TELEFON İHBAR SİMÜLASYONU
Yangın, sel gibi acil durumlarda ihbar telefon konuşmasının nasıl yapılması gerektiğinin, operatör ile nasıl konuşulması gerektiğinin uygulamalı eğitiminin verilmesi. Katılımcılara programlı kiosklarla telefonda acil durum ihbar tecrübesi kazandırılıyor. Acil durumlarda adresin ne şekilde verilmesi gerektiğinin tatbikatı yapılıyor. Acil durumda telefonda ihbar yaparken operatörün konuşmaları simüle edilerek, acil durumlarda operatörün telefonda ihbar yapan kişi ile ne şekilde iletişim kurduğu katılımcılara tecrübe ediliyor. Telefonla başlayan simülasyonda ekranda görülecek olan operatör katılımcıya ekranda verilen adresi okumasını isteyecektir. Katılımcı tarafından okunan adres, kioskta kurulmuş olan program aracılığıyla kontrol edilecek ve adresin doğru okunup okunmadığının sonucu katılımcıya yazılı olarak veriliyor. Detaylı bilgi için Afet Eğitim ve Simülasyon Merkezi internet sitemizi inceleyebilirsiniz.

İLK YARDIM EĞİTİM ODASI
İlk yardım eğitim odasında AED kullanımı anlatılarak, hangi durumlarda ne şekilde kullanıldığını katılımcılar mankenler üzerinde tecrübe eder. Kanamalar ve çeşitleri anlatılarak mankenler üzerinde kanamaların durdurulması tatbikatı yapılır. Kalp masajı monitörle senkronize olmuş mankenler üzerinde uygulamalı anlatılarak kalp masajının nasıl yapıldığı eğitimi verilir. Sun-i tenefüs mankenler üzerinde uygulamalı olarak anlatılır. İlk yardım kitlerinin içerikleri ve nasıl kullanılması gerektiği eğitimi verilir. Detaylı bilgi için Afet Eğitim ve Simülasyon Merkezi internet sitemizi inceleyebilirsiniz.

ENKAZ KORİDORU
Bir deprem sonrası çeşitli yıkıntıların olduğu hasarlı binaların görülebildiği bir koridor olup, ışık, ses ve farklı yapı malzemeleri ile hazırlanmış bir gözlem koridoru tesis edilerek ziyaretçilere deprem sonrası durumu yaşatmayı amaçlamaktadır.
Çeşitli ahşap, plastik ve inşaat malzemeleri kullanılarak gerçeğe yakın görüntüler elde edilir. Daha önce olmuş depremlerin görüntülerinden faydanılarak enkaz koridoru inşaası yapılır. Depremde enkaz altında kalmış insanların ne şekilde kurtarılması ve ne şekilde yardım istenmesi gerektiğinin eğitimi verilir. Detaylı bilgi için Afet Eğitim ve Simülasyon Merkezi internet sitemizi inceleyebilirsiniz.

KARBONMONOKSİT ZEHİRLENME SİMÜLASYONU
Lodos rüzgarından kaynaklanan Karbonmonoksit(CO) zehirlenmelerinin nedeni, nasıl oluştuğu ve ne şekilde önlenebileceğinin mankenler yardımı ile hazırlanan simülasyonlarla eğitiminin verilmesidir. Bu odada bir film ile lodos ve CO hakkında eğitici bilgi verilerek, CO detektörü veya alarmlarının ne derece yararlı olacağının eğitimi verilerek, lodoslu havalarda insanların alması gereken önlemler gösterilir. Detaylı bilgi için Afet Eğitim ve Simülasyon Merkezi internet sitemizi inceleyebilirsiniz.

HEYELAN VE SEL SİMÜLASYON ODASI
Ziyaretçiler heyelan ve seli özel olarak dizayn edilmiş sistemde tecrübe ederek, heyelan ve sel hakkında bilgilendilir. Çoklu projektör kullanımı ile yapılan heyalan ve sel filmleri katılımcılara gerçeğe yakın tecrübe kazındırarak heyelan ve selin insanlar üzerinde bıraktığı etkiyi tecrübe ettirir. Filmlerde heyelan ve selin oluşumu hakkında bilgi verilir. Heyelan ve selin oluşumunu engellemek için neler yapılması gerektiği anlatılır. Heyelan ve sel oluştuğunda neler yapılması gerektiği de film sırasında anlatılır. Detaylı bilgi için Afet Eğitim ve Simülasyon Merkezi internet sitemizi inceleyebilirsiniz.

Seyahatlerinizi HD Kameralarımız ile Kayda Alın, Dilediğiniz Zaman İzleyin.

Aracınızla seyir halindeyken siz ne kadar dikkatli olursanız olun, karşı tarafın bir anlık dikkatsizliği sonucunda kaza yaşamanız oldukça mümkün. Ve kazada hatasız bile olsanız elinizde bir kanıt olmadığı için kendinizi savunmanız sıkıntı olabilir. Böyle durumlarda aracınızda bulunan araç kameranız ile kaydedilmiş görüntünüz size yardımcı olacaktır. Yada aracınıza yapılacak herhangi bir hırsızlık girişiminde aracınızda bulunan kamera caydırıcı nitelikte olacaktır. Ayrıca park etme sorunu yaşayan bireyler için de çözüm yolu olan araç kameraları sayesinde birçok trafik sorununu çözebilirsiniz.

Solidron'un Araç İçi Full HD Kamerası son derece dekoratif ve kullanışlı olup, kurulumu çok kolaydır. Aracınızın camına vakumlu aparatı sayesinde yapıştırabileceğiniz 1,5 inçlik LCD Ekrana ve Full HD kameraya sahip kamera sayesinde seyahatlerinizi kayda alabilir daha sonra istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Kameranız sayesinde daha önce yaşadığınız sürüş deneyiminizi USB çıkışı ve SD Kart özelliği sayesinde bilgisayarınızdan izleyebilir videoyu sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda ürün sayesinde hırsızlık girişimlerini de engelleyebilirsiniz. Yüksek Çözünürlüklü Çift Kamera Araç İçi DVR'ı olan ürünü, HD çekim yapabilme özelliğine sahip olup kamerası 180 derece dönebilmektedir. Çift kamera özelliğinden dolayı iki görüntü aynı anda ekranda gösterilebilmekte ve her kamera ayrı ayrı ve aynı anda olmak üzere çalışabilmektedir. Araç çalıştırıldığında otomatik olarak kaydetmeye başlayıp,döngü kayıt özelliğinden dolayı kesintisiz olarak kaydetmektedir. Aynı zamanda ürün minibüs ya da otobüslerde hem iç hem dış görüntü almak için kullanılabilmektedir. Tıklayın iletişim formumuzu doldurarak detaylı bilgi alın.

İleri Teknoloji Ekipmanları ile Donatılmış Komuta Kontrol Araçları Güvencem'de

Komuta Kontrol Aracı sahada görüntü kaydetmek ve VPN üzerinden 3G veya VSAT kullanılarak görüntü transferi yapabilecek kabiliyetleri içermektedir. Araç üzerinde bulunan 8 metrelik kule üstünde takılı Termal Kamera ile yangın riskleri gözlemlenebilir, farklı ortamlarda canlı araması taraması yapılabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Özellikle çadırkent veya konteyner yerleşim alanlarına yukarıdan bakabilme avantajı vardır.

Araç üzerinde kuleden bağımsız 1 adet 2 megapixel speed dome zoomlu kamera,1 adet arka kamera,1 adet yan kamera,1 adet iç kamera bulunmaktadır. Ayrıca kulede termal kamera ile birlikte bir adet PTZ kamera bulunmaktadır.Tüm kamera sistemi güvenli bir yazılımla IBM sunucuya kaydedilmektedir.

Araç üzerinde takılı router ile 3G üzerinden görüntü aktarılabileceği gibi ayrıca 3G olmadığı durumlarda VSAT üzerinden kesintisiz iletişime devam edebilmektedir. Ayrıca iletişim için Codan Telsiz sistemi, Araç Telsiz sistemi gibi HF, UHF Ve VHF telsiz iletişim sistemleri ile donatılmıştır. Ayrıca Thuruya uydu telefonu da ilave edilmiştir. Araç istendiğinde araç takip sistemi ile GPS üzernden takip edilebilmektedir. Araç içerisindeki görüntüler 4 adet 24 inçlik monitörlerde izlenebildiği gibi tüm kameralar tek bir klavyeden kontrol edilebilmektedir.

Araçta ayrıca 2 adet dokunmatik ekran Ultrabook dizüstü bilgisayar, 42” uydu televizyon sistemi, 2 adet flaşörlü siren ve anons sistemi, soygun ve yangın alarm sistemi, araç tipi ısıtma soğutma sistemi, 10 KV jeneratör , akıllı besleme üniteleri, kesintisiz güç kaynağı, izolasyon trafosu gibi teknik ekipmanlarla donatılmıştır. Sistemde operatörlerin kullanımı için 2 adet GSM telefon sistemi renkli All in one printer ve özel dizayn buzdolaplı çay kahve makinası bulunmaktadır. Araç 2 adet operatörün uzun süre rahat çalışabileceği şekilde özel dizayn edilmiş operatör konsolu ve ayarlı koltuklara sahiptir. Araçta kullanılan tüm malzemeler çağımızın getirdiği sok teknolojik özelliklere sahip olup ayrıca birinci sınıf malzemeler ürünlerden seçilmiş ve kusursuz çalışmaktadır. Tıklayın iletişim formumuzu doldurarak detaylı bilgi alın.

Termal Kameralar SOLIDRON Kalitesi ile GÜVENCEM’de

Termal kameralar, alanların ya da parçaların normalin üzerindeki sıcaklıklarını ya da soğukluklarını ölçebilen cihazlardır. Termal Kamera ile çıplak gözle göremeyeceğiniz sorunları tespit edebilirsiniz. Görüntüleme yöntemi olarak gözle görülmeyen IR enerjiyi (ısıyı) esas alan ve görüntünün genel yapısını IR enerjiye göre oluşmuş renkler ve şekillerin belirlendiği görüntüleme sistemidir.

Termal kamerayla çekilen görüntülerde çok sıcak noktaları açık renkle, soğuk noktaları ise koyu renkle göstererek problemin kaynağını kolayca bulmanıza yardımcı olur. Termal kameralar ortamın durumunu siyah - beyaz veya renkli gösterirler. Renkli olarak gösterdiği durumlarda ortam sıcaklığına göre maviden sarıya kırmızı rengi kullanarak geçer. Mavi en soğuk, sarı ise en sıcak bölgeleri gösterir.

Tıklayın iletişim formumuzu doldurarak detaylı bilgi alın.

Kartlı Geçiş Sistemleri Tüm Kontrol Sizde Olacak

Kartlı geçiş sistemi, korunmak istenen bölgenin kapı girişine yerleştirilir. Doğru kart ve doğru şifreye sahip kişi bölgeye girmek istediği zaman gerekli adımları uyguladığında manyetik kilit kapıyı açar. Kullanıcı içeri girdikten sonra kapı yeniden kilitlenmektedir. Bu durumda kişi çıkarken de aynı işlemi gerçekleştirmelidir. Kartlı geçiş sistemlerinde personele, ziyaretçilere, iş sahiplerine, yetkili kişiler tarafından tanıtıcı kartlar verilmektedir. Kartlarda kişilerin nerelere girebileceği, nerede görevli olduğu belirtilmelidir. Güvenlik görevlisi kart kontrolü yaparak, ilgisiz kişilerin yetkili olmadığı yerlere girmesini önler.

Turnike Geçiş Kontrol Sistemleri
Sadece izin verilen kişilerin geçişini sağlayan elektro mekanik geçiş sistemleridir. Turnike sistemleri diğer güvenlik sistemlerine bağlanarak uyumlu çalıştırılabilen CCTV (Kapalı Devre Televizyon) sistemleri turnikelerde geçişte doğabilecek sorunda çekim yapmaya ve kayda başlayabilir. Tehlike durumunda turnikeler elle açılabilir. Tıklayın iletişim formumuzu doldurarak detaylı bilgi alın.

Güvencem, PyroLance ve Vimpex Kalitesi ile Arama Kurtarma Ekipmanlarında da Yanınızda.

Güvencem, PyroLance ve Vimpex Kalitesi ile Arama Kurtarma Ekipmanlarında da yanınızda. Yüksek Basınçlı Yangın Söndürme ve Kesme Ünitesi, Akülü Hidrolik Demir Çubuk Kesme Aleti, Akülü Kesme Germe Aleti, Bataryalı Lamine Cam Kesme Aleti gibi ürünler hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Yüksek Basınçlı Yangın Söndürme ve Kesme Ünitesi
PyroLance, yangını söndürme ve soğutmada yeni nesil eşsiz bir teknoloji. PyroLance teknolojisi ile itfaiye personelinin yapı içerisine girmeksizin yangına dışarıdan güvenli bir konumdan müdahale etmesine imkan tanıyor. Nozul, dış yapıyı Ultra Yüksek Basınçlı su ve agrega (çakıl/mıcır) ile delerek, yanmakta olan yapıya dışarıdan müdahale edilmesine imkan sağlıyor. Dış yüzey veya yapı delindikten sonra, sistem iç sıcaklık düzeyini düşürme amacına yönelik olarak yapı içerisini soğutmak için ultra yüksek basınçlı su püskürtmeye devam edecektir. PyroLance delme, kesme, erişim ve kontrol altına alma çalışmalarında etkin bir performans gösterecektir. PyroLAnce ARFF (Uçak Kurtarma ve Yangın Söndürme) çalışmalarında, yapısal uygulamalar ve taşıma uygulamalarında etkin bir şekilde çalışacaktır. PyroLance en fazla 15 saniye içerisinde çalışmaya, delme işlemine ise 1 dakikadan kısa bir süre içerisinde başlıyor. Tıklayın iletişim formumuzu doldurarak detaylı bilgi alın.

Akülü Kesme - Germe Aleti
Akülü kesme - germe aleti üzerine akuple bir akü ile çalışan, bir tabanca kabzası şeklindeki hidrolik güç ünitesinin kafasına takılı kombi kesme açma kafasından oluşuyor. Bu cihaz, özellikle gazlı ve yanıcı ortam kurtarmalarında ve normal hidrolik kurtarma aletlerinin giremediği dar alanlarda kullanılıyor. Tıklayın iletişim formumuzu doldurarak detaylı bilgi alın.

Akülü Hidrolik Demir Çubuk Kesme Aleti
Alet, bir el matkabı şeklindedir ve aletin tetiğine basılması ile aletin ucundaki kafada bulunan bıçak ileri hareketini yaparak kesme işlemini gerçekleştirir. Aletin çalışması sırasında oluşan gürültü, çevreyi rahatsız etmeyecek düzeydedir. Aletin yağlama soğutması, kapalı devre ve kendiliğinden olur ve alete bakım gerektirmiyor. Tıklayın iletişim formumuzu doldurarak detaylı bilgi alın.

Bataryalı Cam Kesme Aleti
Bataryalı Cam Kesme Aleti özellikle lamine oto camlarının kesilmesinde kullanılıyor. Aletin ucunda bulunan makas şeklinde bir bıçak, alet üzerindeki bataryaların çalıştırdığı bir motorun tahriki ile makas şeklinde cam kesimini gerçekleştiriyor. Tıklayın iletişim formumuzu doldurarak detaylı bilgi alın.

Akülü Modüler Hidrolik Kurtarma Alet Takımı
Akülü Modüler Hidrolik Kurtarma Alet Takımı akü ile çalışan bir tabanca kabzası şeklinde hidrolik güç ünitesinin kafasına takılan muhtelif amaçlı kurtarma birimlerinden oluşuyor. Bu cihaz, özellikle, gazlı ortam kurtarmalarında ve normal hidrolik kurtarma aletlerinin giremediği dar ortamlarda kullanılıyor. Tıklayın iletişim formumuzu doldurarak detaylı bilgi alın.