Bursa Güvenlik Kamera Sistemlerine Yakından Bakış

Bursa kamera sistemi, olarak bugün sizlere kamera sistemleri alanında çeşitli bilgiler sunacağınız. Kamera sistemi hizmeti alırken tüm bunlara dikkat etmeniz gerekmektedir. bir ev güvenlik kamerası seçmek, başlangıçta oldukça basit bir işlem gibi görünebilir

Bursa kamera sistemi, olarak bugün sizlere kamera sistemleri alanında çeşitli bilgiler sunacağınız. Kamera sistemi hizmeti alırken tüm bunlara dikkat etmeniz gerekmektedir. bir ev güvenlik kamerası seçmek, başlangıçta oldukça basit bir işlem gibi görünebilir, ancak mevcut tüm farklı seçeneklerle, biraz ezici olabilir. Video, kablosuz ve akıllı teknolojideki gelişmeler sayesinde, her biri avantaj ve dezavantajları olan birçok gözetleme kamerası türü vardır. Pazarda gezinmek için öncelikle kameralarla ilgili bazı temel bilgileri ve güvenlik gereksinimlerinizi nasıl karşıladıklarını anlamayı gerektirir.

Başlıca güvenlik kameraları kurşun, kubbe, iç mekan, dış mekan, kablolu, kablosuz, kablosuz ve akıllı kameralardır. Mermi ve kubbe kameraları, şekline göre adlandırılmıştır ve en sık kullanılan CCTV kamera türlerinden ikisidir. Birçok kamera hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilir; ancak, dış mekan kameralarında aramak istediğiniz bazı özellikler vardır.

Bullet kameralar gibi, dome kameralar da benzersiz bir şekle sahiptir; ancak, mermi kameralarından daha gizli. Genellikle tavan kameraları olarak anılır, dome kameralar genellikle iç mekanlarda kullanılır, ancak dış mekanlarda da kullanılabilir.

Dome kameralar, kurşun kameralarla aynı özelliklerin çoğunu içerir ancak farklı avantajlar sağlar. Özellikle, dome kameralar daha geniş bir görüş açısına sahip olma eğilimindedir. Buna ek olarak, dome kameralar, kurşun kameralarına kıyasla kurcalama ve vandalizme karşı daha dayanıklıdır. Bullet kameralarda olduğu gibi, dome kameralar iç ve dış mekanlara kolayca monte edilir ve duvarlara veya tavanlara monte edilebilir.Bursa kamera sistemi ekibi olarak hizmetlerimiz bir çok müşteriyi memnun etmiş bulunmaktadır. Yazımıza dönecek olursak eğer;

Hem mermi hem de kubbe şeklindeki kameralar, gece görüş, ısı ve hareket algılama teknolojisine sahip olabilir, ikisi de modern güvenlik kameralarının sahip olması gereken özelliklere sahip. Ek olarak, bir DVR veya NVR kaydediciye bağlanabilirler.

Kablolu, Kablosuz ve Kablolu Güvenlik Kameraları

İsimler sezgisel olabilse de, kablolu, kablosuz ve kablosuz güvenlik kameraları arasında belirgin farklılıklar vardır .

Kablolu güvenlik kameraları en geleneksel güvenlik kamerası türüdür. Kablolu kameralar, yönlendiricinize ve internete bağlanan bir kayıt cihazına doğrudan bağlanır (kablolu). Kablolu güvenlik kamerasına bağlı olarak, ayrı bir güç kablosu da gerektirebilir. Güvenlik görüntülerini saklamak ve görüntülemek için kablolu kameraların bir DVR veya NVR kaydediciye bağlı olması gerekir.

Bursa kamera sistemi alanında sizlerde eğer hizmet almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek kaliteli hizmetler alabilirsiniz.

 

 


Whatsapp