CCTV SİSTEMLERİ

CCTV (Kapalı Devre Kamera) Sistemleri sayesinde farklı mekanlarınızı bir veya birden fazla noktadan sürekli olarak izleyebilir ve kayıt edebilirsiniz.
Her türlü tesisin özelliklerine göre ayrı ayrı projelendirdiğimiz kamera sistemleri ile hem tesiste olabilecek hırsızlık olaylarına karşı duyarlılık arttırılmakta hemde uygulanan üretim izleme sistemi ile personel verimliliği arttırılmaktadır. Oluşabilecek iş kazaları, toplumsal olaylar, iş verimi azaltmaya yönelik girişimlerde işletmelerde kullanılan kamera sistemlerinden alınacak görüntüler yasal olarak delil sayılmaktadır.
Şirketimizin mühendislerinin büyük ölçekli kamera sistemlerindeki deneyim ve birikimlerinden kesinlikle faydalanmanızı öneriyoruz.
Bir kamera sistemi satın almadan önce çok farklı kablolama ve tesisat teknikleri kullanan ekibimizin hayata geçirdiği projeleri ve referanslarımızı incelemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz.
Size sunacağımız ürün çeşitliliği ve ürün zenginliği ile projelerinize hem uzun ömürlü hem de ekonomik hale getireceğimizi iddia ediyoruz.