EV GÜVENLİK - ALARM (HIRSIZ ALARM) SİSTEMLERİ

Ev Güvenlik Sistemleri Detaylı İncelemesi

Güvencem Alarm Haber Alma Merkezi mekânda kurulu olan ev güvenlik sistemlerinden gelen hırsızlık, soygun, yangın, su baskını sağlık çağrısı ve panik durumu gibi risk oluşturan alarmlar ve arızaları ev güvenlik sisteminin telefon hattı üzerinden merkezdeki alıcılara adresli olarak bilgi gönderilmesi esasına göre çalışır.
ev güvenlik sistemine sahip mekanlarda alarmın geldiği yer ile ilgili tüm iletişim detayları otomatik olarak operatörlerin önündeki ekrana gelir.

Ev Hırsız Alarmı

Evinize izinsiz bir giriş olduğunda öncelikle hırsız alarm sistemi devreye girerek ışıklı ve sesli uyarı sirenleri çevreyi uyarır. Çıkardıkları 108 desibellik ses ile çevreyi uyaran hırsız alarm siren sistemi, aynı zamanda büyük bir caydırıcı özellik taşımaktadırlar. Sirenler ile aynı anda, Güvencem Alarm Merkezine ulaşan sinyaller Güvencem Operatörleri tarafından değerlendirilerek size ve gerekli olduğu durumlarda emniyete rapor edilir. Böylece Güvencem korumasındaki bölgeye hızlı müdahale edilmesi sağlanır.

Güvencem Alarm  Merkezi  evinizi hırsız alarm sisteminiz sayesinde 24 saat 365 gün kesintisiz denetler. Size de aynı zamanda 'Otokontrol' imkanı sağlar.

Ev ve işyeri Güvenlik Sistemi Teknolojileri

Kablolu mu yoksa kablosuz mu Alarm Sistemi İstiyorsunuz?

Alarm sistemlerine baktığımız zaman farklı teknolojilerde sistemlerin yer aldığını görebilirsiniz. Ev ve işyerlerindeki alarm sistemini tercih ederken alarm sistemi ekipmanlarının kablolu ya da kablosuz tercih edilebilmesi için ekiplerimiz ilgili seçenekleri sizlere sunmaktadır.

Kablosuz alarm sistemi, kablolu alarm sistemine göre evinize yapılması gereken kablolama işinin oluşturacağı görsel kirliliğin önüne geçmektedir.

Çalışma kararlılığı bakımından kablolu alarm sisteminin kablosuz alarm sistemlerinden hiçbir farkı yoktur.

Kablosuz Dedektör Aralığı

Alarm sisteminin çalışması sırasında sorun çıkmaması adına dedektörle beraber alarm panelinin arasında yer alan haberleşme mesafesi orantılı bir şekilde hazırlanmalıdır. Ölçümlendirmeler uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Evinizde kullanılacak olan dedektörlerin mesafeleri kontrol edildiğinde panel ile arasında kablosuz dedektörlerin teknolojileri çerçevesinde uygun mesafe olması gerekmektedir.

Evcil Hayvan İçin Tasarlanan Alarm Sistemleri

Evcil hayvan için özel tasarlanan hareket dedektörleri sayesinde alarm sistemlerinin belirli kilolara kadar yanlış alarm üretme sorunlarının önüne geçilmektedir.

Güvenlik Sistemi Fiyatları

Ev güvenliğini sağlamak ve herhangi olumsuz durumlara karşı önlem almak isteyen kişiler, bu evrede ilk olarak güvenlik sistemi fiyatlarının nasıl olduğunu merak etmektedir. Evinize gelecek teknik ekip ev güvenliğiniz noktasında tam koruma sağlamak üzere gerekli incelemeleri yaptıktan sonra kurulacak sistemin nasıl olacağına ve hangi ayrıntılara dikkat edileceğini size bildirir.

Güvencem alarm merkezi güvenlik sistemi fiyatlandırma konusunda müşteri memnuniyetini esas alarak, ev ve işyeri alarm hizmetini Sabit Türk Lirası üzerinden fiyatlandırmış, Bunun yanı sıra , uygun fiyat, ve ürün garanti ile müşterilerimizin güvenlik sistemi fiyatlandırmalarında ve aynı zamanda ödeme koşullarındaki seçenekleri ile 20 yıldır güven kazanmıştır.

 

Ev Güvenlik Sistemi İçin Firma Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev güvenlik sistemleri tercih edilirken firma seçimi aşamasında yapacağınız sırada dikkat etmeniz gereken birçok nokta bulunmaktadır. Firma seçimlerinizde söz konusu evinizin ve işyerinizin güvenliği olması sebebiyle öncelikle teknik yeterlilik, profesyonellik ve referanslara bakılması gereken önemli kriterler olup,   Güvenlik sistemleri hizmeti veren firmaların 7/24 devamlılıkla destek sunması aranması gereken en önemli özelliktir. 

Güvenlik sistemi satan firmanın teknik hizmetleri yanı sıra güvenlik sistemlerine yönelik alarm gözlem hizmetini kendi bünyesinde sunabiliyor olması tercih edilmesi gereken en önemli husustur.

Firmamız bünyesinde 7/24 hizmet veren alarm gözlem operatörleri ile çalışmakta olup, evinizin ve işyerinizin güvenliği 7/24 tarafımızdan takip edilmektedir.

Güvenlik sistemleri sırasında firma seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise; tercih etmiş olduğunuz firmaların müşterilerinin memnun olup olmamasıdır.

Firmamız hakkında araştırma yaptığınız zaman şikâyet edilmeyen ve son derece kaliteli firmaların arasında yer aldığımızı görebilirsiniz.


Hemen Hesapla !

Enflasyonla Topyekün Mücadele!

    • Çok Kolay
    • Çok Hızlı
    • Yükümlülük Yok
Kurulum

Alarmı nereye kurmak istiyorsunuz?

Ev Detayları

Lütfen aşağıdaki soruları cevaplayınız?

Ev Seçenekleri

Mekana başka erişim var mı?

Alarm Tipi

Alarm tercihiniz nedir ?

Detaylarınız