Çalışma Politikası

Koşulsuz sorun çözümüne yönelik iş prensibi...

Güvencem Güvenli Yaşam Teknolojileri Anonim Şirketi; misyonunu isminde barındıran, en yeni teknolojileri hizmetinize sunarken, yaşamınızı daha güvenli hale getirmek amacı ile sizlere 7 / 24 hizmet veren , her teknolojik döneme damgasını vurmuş ve güvenceniz olmuş , sektörün en önde gelen isimlerindendir.

Kurumsal yapısı, kurumsal çalışma anlayışının yanı sıra “Aileni Koru” parolası ile yoluna devam eden ve bu yolculukta edindiği binlerce yol arkadaşı yani sizler ile büyüyen köklü bir ailedir. Bilinen tüm elektronik güvenlik sistemleri adına, tecrübemizi sizler ile paylaşmanın yanında alarm takip hizmetimiz ile güvenceniz olmaya devam ediyoruz.

Güvencem Alarm Merkezi  (GAM)  yaşayabileceğiniz tüm güvenlik tehditlerine karşı sizler adına nöbette olmayı görev edinmiştir. Maalesef içinde bulunduğumuz çağ tedbirli davranmanın önemini bizlere her geçen gün daha fazla hissettiriyor. Bu bağlamda sloganımız;

 “ GAM-SIZ OLMAYIN TEDBİR ALIN, TEDBİR ALIRKEN SOYULMAYIN “

Güvencem; elektronik güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet göstermek ile yetinmeyip, kendi zincirlerini kırmış, ülkemizin aslında en fazla ihtiyaç duyduğu afet ve acil durum yönetimi konusunda vatandaşların ve yetkili personellerin eğitimi amaçlı birçok proje içerisinde başrol oyuncusu olmuştur.

Türkiye de; ilk’i Bursa da olmak üzere birçok noktada tamamladığı afet eğitim merkezi projelerinde afet simülasyon sistemleri patentli üreticisi ve ithalatçısı konumuna ulaşmıştır.

Tespit

Yapılan keşif ve mühendislik çalışmalarıyla korunacak alan risk analizi yapılır. Risk analizi ve yönetiminin amacı; kurumların olabilecek tehlikelere karşı uygun cevap verebilecek, kasıtlı ya da kasıtsız tehditlerin etkisini ve olma ihtimalini azaltacak hazırlıkları, prosedürleri ve kontrolleri tespit etmektir.

Çözüm

Yapılan keşif ve tespitin ardından çözüm ve sonuç odaklı bir çalışma başlatılır. Gerçek çözümün ürün satmaktan değil hizmet üretmekten geçtiğini bilerek hazırlanan çözümler müşteriye sunulur. Tüm çözümler detaylı incelenerek gidilecek sonuca ihtiyaçlar ve riskler göz önünde tutularak gidilir. Burada asıl gerekliğin pahalı ürünlerden değil doğru çözümlerden geldiği sürekli gündemde tutulur.

Sonuç

Sonucun üretime, huzura ve maliyete olan katkıları reel olarak tespit edildiği gözlenir. Uzun ömürlü sistemlerin sürekli bakım altında olduğu bilici ile tüm sistemler tarafımızdan periyodik kontrollerle incelenir. Herhangi bir aksamada sorun anında çözülerek raporlanır. Yapılan tüm çalışmalara güvenlik amaçlı olduğu asla unutulmaz.

 

Çünkü biz, bize güvenenlerin ihtiyaçları olduğunda hiçbir mazeret üretmeksizin sorunun çözümü için yanlarında oluruz. Sözümüzü tutarız.