Güvencem Ev Alarm Sistemleri Detaylı İnceleme

Hareket sensörleri, duman alarmı, cam kırılma sensörü ve su kaçağı sensörü vb. sayesinde tüm tehlikelere karşı alarm sistemleri kullanabilirsiniz.

GÜVENCEM EV ALARM SİSTEMLERİ DETAYLI İNCELEME

Hareket sensörleri, duman alarmı, cam kırılma sensörü ve su kaçağı sensörü vb. sayesinde tüm tehlikelere karşı alarm sistemleri kullanabilirsiniz. Aşağıda bahsedilen tüm sistemler, tehlike anında Güvencem alarm izleme merkezine sinyal göndermek ve ekiplerin size ulaşması üzerine kuruludur.

 

  • Hırsız Alarm: Evinize veya işyerinize izinsiz giriş olduğunda sesli ve ışıklı uyarı mevcuttur.
  • Yangın Alarm: Isı ve duman dedektörü, olası bir yangını tespit ederek alarm merkezine sinyal gönderir. Kontrolünüz dışında siz evde iken çıkan yangını “itfaiye” butonu sayesinde alarm merkezine bildirebilirsiniz.
  • Gaz Kaçağı: Karbonmonoksit, doğalgaz ve LPG kaçaklarına karşı etkilidir. Sistem, bu gazlardaki artışı takip eder.
  • Sağlık Alarmı: Şifre paneliniz üzerinde bulunan “ambulans” ya da uzaktan kumandadaki “acil” yazan butona basarak alarm merkezine ulaşarak 112 ekiplerinin olay yerine müdahale etmesini sağlayabilirsiniz.
  • Panik Durumu: Panel üzerindeki “panik” butonunu, karşılaşacağınız bir tehlike veya panik anında kullanabilirsiniz. Operatörlerimiz emniyet güçlerinin size yardıma gelmesini sağlayacaktır.
  • Uzaktan Yönetim: Mobil ve web uygulamalar ile sinyal kontrolü ve uzaktan çözme özelliği ile alarm sistemlerinin uzaktan kontrolü yapılabilmektedir.
  • Tatil Takip Hizmeti: Siz evde olmadığınızda anahtar bıraktığınız yakınınızın eve ne sıklıkta vene zaman girdiğinin bilgisine ulaşabilirsiniz.

 

 

Bahsedilen tüm tehlikeler, hepimiz için ciddi sonuçları olabilecek ve önemsenmesi gereken durumlardır. Kendimize herhangi bir ürün aldığımızda bile kalitesine dikkat ederken, bu kadar önemli bir konuda daha çok dikkatli olmalıyız.
Güvencem ev alarm sistemleri bünyesinde bulunan hırsız alarmı, yangın alarmı, gaz kaçağı alarmı, sağlık alarmı ve panik butonunun neden var olduğunu biliyoruz ancak bu sistemler alarm izleme merkezini nasıl bilgilendiriyor ve detayları nedir sorularının cevabını “Alarm İzleme Merkezi ve Alarm Sistemleri Detaylı İnceleme” yazısında bulabilirsiniz.


Ürünü aldığınız kurumun size 7/24 destek sağlamasını ve kullandığı teknoloji ile ürünlerin kaliteli olmasını bekleriz. Güvencem size bu konuda kalite ve hizmet sağlar.