İŞYERİ GÜVENLİK - ALARM SİSTEMLERİ

Güvencem Alarm Haber Alma Merkezi mekanda kurulu olan işyeri alarm güvenlik sistemlerinden gelen hırsızlık, soygun, yangın, su baskını, sağlık çağrısı ve panik durumu gibi risk oluşturan alarmlar ve arızaları işyeri alarm güvenlik sisteminin telefon hattı üzerinden merkezdeki alıcılara adresli olarak bilgi gönderilmesi esasına göre çalışır.

işyeri alarm güvenlik sistemine sahip işyerlerinde alarmın geldiği yer ile ilgili tüm iletişim detayları otomatik olarak operatörlerin önündeki ekrana gelir.

İş yerinizde tam güvene sahip olmak için yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurup ücretsiz keşif için başvuru yapmak. Sonrasında ekibimiz iş yeriniz için en uygun olan sistemi belirleyip kısa sürede kurulumu gerçekleştirecektir.

İş yerlerinde yaşanan, özellikle elektronik eşyalara, belgelere ve kasalara ve yönelik hırsızlık olaylarından korunmak için çelik kapıya, kepenge ve amatör güvenlik alarm sistemlerine güvenmek zorunda değilsiniz. İş yerinizde tam güvene sahip olmak için güvencem alarm haber alma merkezi ile iletişime geçmeniz ya da aşağıdaki ücretsiz keşif formunu doldurmanız yeterlidir.

İşyeri Alarm Sistemleri

Güvencem İş yeri alarm sistemi sayesinde iş yerinizi sadece hırsızlara karşı korumakla kalmayacak, otomatik yaptığı açılış kapanış kontrolleri ve raporlamaları sayesinde iş yerinizdeki açılış-kapanış saatlerinizi kontrol ve takip edebileceksiniz. İş yerinizde çalışanlar dahil herkes sadece istediğiniz saatlerde iş yerine girebileceklerdir. Aksi durumlarda size Güvencem alarm haber alma merkezi tarafından rapor edilir bu sayede kontrol ve güvenlik sizinle olur.İşyeri alarm sistemleri işyerinizin  7/24 güvenliğini sağlayacak şekilde hazırlanmaktadır. Firmamızla iletişime geçmiş olduğunuz takdirde sizlere bu noktada bütün gerekli desteği uzman teknik ekibimiz  eksiksiz bir şekilde sunmaktadır.

İşyeri Alarm Sistemleri Fiyatları

İşyeri güvenliğini sağlamak ve herhangi olumsuz durumlara karşı önlem almak isteyen kişiler, bu evrede ilk olarak işyeri alarm sistemi fiyatlarının nasıl olduğunu merak etmektedir. İşyerinize gelecek teknik ekip işyeri ve çalışanlarınızın güvenliğini noktasında tam koruma sağlamak üzere gerekli incelemeleri yaptıktan sonra kurulacak sistemin nasıl olacağına ve hangi ayrıntılara dikkat edileceğini size bildirir.

Güvencem Alarm Merkezi, güvenlik sistemi fiyatlandırma konusunda müşteri memnuniyetini esas alarak, ev ve işyeri alarm hizmetini Sabit Türk Lirası üzerinden fiyatlandırmış, Bunun yanı sıra, 5 yıl sabit fiyat ve ürün garantisi ile müşterilerimizin güvenlik sistemi fiyatlandırmalarında ve aynı zamanda ödeme koşullarındaki seçenekleri ile 20 yıldır güven kazanmıştır.

İşyeri Alarm Sistemlerinin Kurulumu

İşyeri alarm sistemlerini kurduracağınız noktada işyeriniz için gerekli olan bütün bilgileri kaydederek keşif için firmamızdan randevu alma yoluna gidebilirsiniz. Firmamızın yetkilileri sizlere keşfe geldiği zaman bütün risk faktörlerini, işyerinizin ihtiyaçlarını, ürünlerin sayısını, içeriğin ne olduğu gibi durumlar incelenir ve sizlere sunulan çözümlerle beraber onayınıza göre alarm sistemlerinin kurulumları gerçekleştirilir. Her işyerinin farklı özellikleri bulunduğundan dolayı keşif yapılması çok önemlidir ve her işyerine göre kişisel çözümler üretilmektedir. Bu şekilde güvenilir çözümler oluşturulur ve güvenliğin tam olarak yerine getirilmesi sağlanır. Kontrol ve güvenlik için hemen şimdi aşağıdaki ücretsiz keşif formunu doldurun ve sizin istediğiniz saat - tarihte iş yerinize gelelim Güvenlik Donanımız için neler gerekli belirleyelim.

İşyeri İçin Hırsızlık Alarmları

İşyerinize kurulacak olan hırsızlık alarm sistemi sayesinde işyerinizin güvenliği tam olarak yerine getirilecektir.

İşyerinize izinsiz bir giriş olduğunda öncelikle hırsız alarm sistemi devreye girerek ışıklı ve sesli uyarı sirenleri çevreyi uyarır.

Çıkardıkları 108 desibellik ses ile çevreyi uyaran hırsız alarm siren sistemi, aynı zamanda büyük bir caydırıcı özellik taşımaktadırlar. Sirenler ile aynı anda, Güvencem Alarm Merkezine ulaşan sinyaller Güvencem Operatörleri tarafından değerlendirilerek size ve gerekli olduğu durumlarda emniyete rapor edilir. Böylece Güvencem korumasındaki bölgeye hızlı müdahale edilmesi sağlanır.Güvencem Alarm  Merkezi  evinizi hırsız alarm sisteminiz sayesinde 24 saat 365 gün kesintisiz denetler. Size de aynı zamanda 'Otokontrol' imkanı sağlar.

Güvencem alarm merkezi  hem ev alarm sistemleri hem de işyeri alarm sistemleri noktasında son derece profesyonel şekilde hizmet verirken aynı zamanda sunulan hizmetlerle beraber güveninizi en iyi şekilde sağlanmaktadır.


Hemen Hesapla !

Enflasyonla Topyekün Mücadele!

    • Çok Kolay
    • Çok Hızlı
    • Yükümlülük Yok
Kurulum

Alarmı nereye kurmak istiyorsunuz?

Ev Detayları

Lütfen aşağıdaki soruları cevaplayınız?

Ev Seçenekleri

Mekana başka erişim var mı?

Alarm Tipi

Alarm tercihiniz nedir ?

Detaylarınız