İŞYERİ GÜVENLİK - ALARM SİSTEMLERİ

Artık artan soygun olaylarından korunmak için, çelik kapıya, kepenge, amatör güvenlik sistemlerine güvenmek zorunda değilsiniz. İş yerinizde tam güvene sahip olmak için yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurup ücretsiz keşif için başvuru yapmak. Sonrasında ekibimiz iş yeriniz için en uygun olan sistemi belirleyip kısa sürede kurulumu gerçekleştirecektir.

Güvencem İş yeri Güvenlik Sistemi sayesinde iş yerinizi sadece hırsızlara karşı korumakla kalmayacak, otomatik yaptığı açılış kapanış kontrolleri ve raporlamaları sayesinde iş yerinizdeki açılış-kapanış saatlerinizi kontrol ve takip edebileceksiniz. İş yerinizde çalışanlar dahil herkes sadece istediğiniz saatlerde iş yerine girebileceklerdir. Aksi durumlarda size Güvencem tarafından rapor edilir bu sayede kontrol ve güvenlik sizinle olur.

Üstelik İş yeriniz için alacağınız Güvencem Güvenlik Sistemi sabit fiyat ayda 69 TL'den başlayan fiyatlarla. Kontrol ve güvenlik için hemen şimdi aşağıdaki ücretsiz keşif formunu doldurun ve sizin istediğiniz saat - tarihte iş yerinize gelelim Güvenlik Donanımız için neler gerekli belirleyelim.


Hemen Hesapla !

Enflasyonla Topyekün Mücadele!

    • Çok Kolay
    • Çok Hızlı
    • Yükümlülük Yok
Kurulum

Alarmı nereye kurmak istiyorsunuz?

Ev Detayları

Lütfen aşağıdaki soruları cevaplayınız?

Ev Seçenekleri

Mekana başka erişim var mı?

Alarm Tipi

Alarm tercihiniz nedir ?

DetaylarınızWhatsapp