İzmir Alarm Sistemi

İzmir Alarm Sistemi Hızla artmakta olan hırsızlık, soygun gibi olaylar insanları önlemler almaya zorlamıştır. Güvencem alarm sistemleri olarak 20 yılı aşkındır sizlere hizmet vermekteyiz.

İzmir Alarm Sistemi

Hızla artmakta olan hırsızlık, soygun gibi olaylar insanları önlemler almaya zorlamıştır. Güvencem alarm sistemleri olarak 20 yılı aşkındır sizlere hizmet vermekteyiz. İzmir Alarm Sistemi olarak sizden izinsiz bir giriş olduğu zaman evinize, ofisinize, şirketinize vb. yerlere anında devreye giren alarm sistemleri ile çevreyi hemen yüksek alarm sesi ile uyarır. Bu yüksek ses ayrıca izinsiz giren kişiyi de korkutarak kaçırma fonksiyonundadır. Alarm sistemi devreye girince İzmir Alarm Sistemi ekiplerinin ekranlarına anında uyarı düşmektedir. Bu uyarı hemen incelenerek duruma göre sizlere ve emniyet güçlerine haber verilir. Sizde ayda makul fiyatlarla daha güvenli bir yaşam sürebilirsiniz. Üstelik internet sitemizden ya da bizleri arayarak sizlerde ücretsiz olarak verdiğimiz keşif ve sunum hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. İzmir Alarm Sistemi keşif hizmetlerimiz tamamen size özel olup ihtiyacınıza göre sistemler belirlenir. İhtiyaçlarınız belirlenirken sizlerden bilgiler alınarak sizlere daha fazla yardımcı olmaktayız.

Güvencem İzmir Alarm Sistemi olarak ayrıca yangın söndürme odaları, deprem simülasyon odaları, duman kaçış simülasyon odaları, rüzgâr, fırtına gibi olaylar için ayrı simülasyon odası, enkaz için simülasyon odası gibi daha birçok simülasyon odaları hizmetimiz bulunmaktadır. Simülasyon bu olayları sizlere birebir yani gerçeğe yakın yaşatarak sizlerin daha sonra bu olaylarda daha sakin ve daha tecrübeli hareket etmenizi sağlar. Odalarımız özel olarak sizlerin gerçek olayı birebir yaşaması için tasarlanmıştır. Sizler bu olaylarda nasıl sakin kalırım, nasıl önlem alırım, nasıl daha az risk ile kurtulurum gibi soruların yanıtlarını almış olacaksınız. Güvencem İzmir Alarm Sistemi olarak endüstri 4.0 güvenlik hizmeti veriyoruz. Her zaman uluslararası düzeyde son teknolojileri kullanmaya özen gösteriyoruz. Sizlere kaliteli hizmetler sağlamak biz Güvencem İzmir Alarm Sistemi olarak ilk hedefimizdir. 7/24 çalışan CCTV kapalı sistemleriniz ile mekanlarınızın kontrolü tamamen artık sizlerin elindedir.

Ayrıca turnike ve kartlı geçiş sistemi ile girilmesini istemediğiniz ya da sadece yetkili kişilerin girmesini istediğiniz yerlere kartlı geçil sistemi kurarak ancak doğru kart ve şifre ile girmesini sağlarsınız. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi aramayı unutmayınız.

İrtibat No: 444 1 007


Whatsapp