MOBİL AYDINLATMA İLAVE AKSESUARLAR

Mobil aydınlatma sistemlerine İlave aksesuarlar

Anlık flash ışıkları

Will-Burt ışıklandırma çözümlerine, ilave görüş alanı ve güvenlik için güvenilir, kompakt flaş ışıkları dâhildir. Anlık flaş, inişli çıkışlı, darbeye dayanıklı polikarbonat tepe ve tabanlı ve 12V’den 24V DC’ye kadar tüm voltajlarda çalışmak üzere otomatik olarak uyum sağlayan bir çifte flaşlı güç kaynağı özeliklerini taşır. SAE J1318 3. Sınıf şartnamelerini karşılar ve LED çakarları ile çeşitli renklerde mevcuttur: kehribar, mavi, berrak, kırmızı ve yeşil.

Uzaktan kumandalar

Will-Burt geniş, tam işlevsel, basit kullanımlı uzaktan kumanda çeşitliliği sunar. Sert görevler ve eldivenli eller için tasarlanmış olan kumandalar, en zorlu hava ve çalışma koşullarından bile etkilenmez. Kablolu uzaktan kumandaların artık bütünleşik bir acil durdurma düğmeleri vardır ve bağlantı kutusuna ihtiyaçları yoktur. Her Chief, Dikey Tam, Powerlite, Xtreme ve Dikey Kumandanın, dijital görüntünün yanı sıra tek düğmeli otomatik durdurma özelliği vardır. Elde kullanılan kablolu modellerimizden veya panel monteli bir sürüm seçebilirsiniz. Ya da daha fazla esneklik için kablosuz, yeniden şarj edilebilir uzaktan kumandalarımızı da deneyebilirsiniz.

KABLOLU UZAKTAN KUMANDALAR

 Night Scain 1.0 ve 1.5                                        Chief ve Vertical Complete                                       Chief ve Vertical Complete

                                                                                                                                                                          Başlama Düğmesi

                                                                                                                                                             

 

     Chief ve Vertical Complete                                    Powerlite,Xtreme ve Vertical

                                                                                                   Başlama Düğmesi

             Powerlite, Xtreme ve Vertical                                                                  

                                                        

                                                                                                                                                                                                                   

D-TECHII CANLI GÜÇ HATTI TESPİT SİSTEMİ

D-TEC II® güvenlik birimi, direk üstü aydınlatmanın yanı sıra havada güç hattı ve engel tespiti sunan özel bir Will-Burt ürünüdür.

Güç hattı ve engel tespitinde yüksek voltaj sensörleri alarm verirken önceden belirlenmiş fabrika hassasiyet ayarlarına sahip olan bütünleşik çarpışma önleyici sistemi ışık kulesi açılımını otomatik olarak durdurur.

Bu özellik Night Scan® Powerlite, Night Scan® Xtreme ve Night Scan® Dikey ışık kulelerinde mevcuttur.

 

IŞIKLANDIRMA KILAVUZU

Will-Burt, müşterilerimizin özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere en iyi markalardan çeşitli ışık seçenekleri sunmaktadır. Hemen hemen tüm elektrik sistem gereklilikleri, bizim ışıklandırma çözümlerimiz tarafından karşılanabilir. Işıklandırma paketleri 12 ve 24 Volt DC ve 120 ile 240 Volt AC’ye uygundur. Günümüzde piyasada mevcut en sofistike ve uzun ömürlü LED ışıklandırması, düşük güç tüketimi ve yüksek lümen çıktı düzenlemeleri ile sunulmaktadır. Halojen paketleri geleneksel, düşük başlangıç maliyetli ışıklandırmanın gerekli olduğu yerlerde mevcuttur. HID ışık paketleri, tipik olarak LED ve Halojen paketleri arasında bir maliyeti olan yüksek lümen çıktısı sağlamaktadır.

MOBİL VİDEO SİSTEMLERİ

 

                                                                                                      

 

Will-Burt Night Scan® Işık Kuleleri, ışıklı veya ışıksız kamera montajı kapasitesi sunar.

Aracın çatısından 3.25 ft. ila 30 ft yüksekliğe yükselebilen bir kamera, yerdeki personelin acil durum mahallini hızlı ve etkin bir şekilde aramasına izin verir.

Buna ek olarak sistem, kesin kayıtlar ve belgelendirme için gerçek zamanlı izleme ve gözetleme sunmaktadır.

Will-Burt’ün çeşitli ihtiyaçlara uygun çok sayıda kamera, DVR, izleme ve yazılım paketleri vardır.

Video çözümleri uzmanlarımız ayrıca, özel isteklerinize uygun olarak kişiselleştirilmiş paketler de tasarlayabilirler. Aşağıda video çözümlerimizin bir örneğini bulabilirsiniz.