MOBİL IŞIKLANDIRMA ÇÖZÜMLERİ

Will-Burt Night Scan Dünyanın En Çok Satan Işık Kulesi

Night Scan 1.0 ve 1.5

Will-Burt Night Scan® 1.0 ve 1.5, özellikle küçük araçlar için tasarlanmış olan çatıya monte, katlanır ışık kuleleridir.

Tüm Night Scan® çatı monteli modellerde olduğu gibi, kurulum için dâhili bir alana gerek yoktur.

Night Scan® 1.0 ve 1.5 küçük SUV’ler ve sedanlar için çok uygundur.

Maksimum yükseklik talep edilmediğinde, şef araçları, ekip arabaları ve küçük çekici araçları için uygun ışık kulesi çözümleri sunar. Bağımsızdır, jeneratör veya dönüştürücünün gerekli olmadığı durumlarda tüm DC (12V/24V DC) çalışmaları için uygundur.

Night Scan Chıef

 

Will-Burt Night Scan® Chief, araç içinde dâhili alana ihtiyaç duymayan çatıya monte, katlanır bir ışık kulesidir. Genellikle orta boy kurtarma, pompalı kurtarma, hizmet arazi aracı veya küçük çekici araçlarında kullanılır.

Night Scan® Chief bağımsız bir hava sistemine (harici bir hava deste ine ihtiyaç yoktur) sahiptir, jeneratör veya dönüş türücünün gerekli olmadığı durumlarda tüm DC (12V/24V DC) çalışmaları için uygundur.

Night Scan Powerlite

 

Will-Burt Night Scan® Powerlite, araç içinde dâhili alana ihtiyaç duymayan çatıya monte, katlanır bir ışık kulesidir.

Genellikle ağır kurtarma araçlarında, mobil komuta merkezlerinde, havaalanı kurtarma ve yangınla mücadele araçları veya geniş çekici araçlarında kullanılır.

Ters Yöne Konuşlandırılabilir Işık Teçhizatı, aynı anda hem öne hem de arkaya doğru eşit ışık verir (360˚ ışık). 210,000 lümene kadar ulaşabilen Night Scan® Powerlite, maksimum ışığın gerekli olduğu her araç için idealdir.

Powerlite, havalı kamyon veya isteğe bağlı olarak bütünleşik kompresörle çalıştırılabilir.

Night Scan Xtreme

 

Will-Burt Night Scan® Xtreme araç içinde dâhili alana ihtiyaç duymayan çatıya monte, katlanır bir ışık kulesidir.

Tepelik arazi, yetişkin ağaçların bulunduğu yerler veya yüksek binaların bulunduğu kent ortamlarında, maksimum yüksekliğin gerekli olduğu uygulamalar için tasarlanmıştır.

Ters Yöne Konuşlandırılabilir Işık aynı anda hem öne hem de arkaya doğru eşit ışık verir (360˚ ışık). Night Scan® Xtreme, havalı kamyon  veya  isteğe  bağlı olarak bütünleşik kompresörle yükseltilebilir.

Durum maksimum yükselmeyi gerektirdiğinde, ihtiyacınız olan şey Night Scan® Xtreme ışık kulesidir.

Night Scan Tam Dikey

 

Will Burt Night Scan® Tam Dikey, aracın yanı veya arkasına harici olarak kurulmak üzere tasarlanmış, dikey monteli bir ışık kulesidir.

Bu ışık kulesine, yükselti için bütünleşik bir kompresör  dâhildir  ve havalı kamyona ihtiyaç duymamaktadır. Işık ve/veya kameraları yükseltmek için kullanılır.

Alanın dar olduğu küçük araçlar için mükemmeldir. 6 inç (16cm) derinlikten daha kısa olması nedeniyle, kabin ve kutu arasına bile sığabilir.

 Kompresör kutusu, özel araç gerekliliklerinize uygun olarak direğin altına veya yanına yerleştirilebilir.

Night Scan Dikey Işık Kulesi

Will-Burt Night Scan® Dikey Kule, aracın yanı veya arkasına dâhili ya da harici olarak kurulabilen dikey olarak monte edilmiş bir ışık kulesidir.

Işık ve/veya kameralar için kullanılan kule, genellikle ağır kurtarma araçları, tam ölçekli mobil komuta merkezleri, havaalanı kurtarma ve yangınla mücadele araçları ve geniş çekici araçlarında kullanılır.

210,000 lümene kadar ulaşabilen Night Scan® Dikey Işık Kulesi, maksimum ışık ve yüksekliğin gerekli olduğu her araç için idealdir.

Will-Burt Işıklandırma çözümlerine, ilave görüş alanı ve güvenlik için güvenilir, kompakt flaş ışıkları dâhildir. Anlık flaş, inişli çıkışlı, darbeye dayanıklı polikarbonat tepe ve tabanlı ve 12V’den 24V DC’ye kadar tüm voltajlarda çalışmak üzere otomatik olarak uyum sağlayan bir çifte flaşlı güç kaynağı özeliklerini taşır. SAE J1318 3. Sınıf şartnamelerini karşılar ve LED çakarları ile çeşitli renklerde mevcuttur: kehribar, mavi, berrak, kırmızı ve yeşil.