Bursa Güvenlik Sistemleri için Güvencem'e Güvenebilirsiniz

Yapılan son araştırmalara göre, her dört kişiden üçü kendilerini, ailelerini, evlerini, iş yerlerini korumak için çeşitli arayışlara giriyor. Kişi kendini güvende hissetmek ister. Bu bağlamda bir takım önlemler alır. Bunların en başında günününüz teknoloji imkânlarının da bize sunduğu güvenlik kamera sistemleri en baştan gelir. Bursa güvenlik kamerası çözümleri konusunda uzman olan birçok firma var ancak Güvencem gerek fiyat politikası gerekse uzman ekibi ile bütün müşterilerine profesyonel Bursa güvenlik sistemleri hizmeti vermektedir.  

 

Sağlığımızın kötüleşebileceğini düşünerek sigorta, araba aldığımızda kaza riski için kasko yaptırıyoruz. Dışarı çıkmadan önce ocağı, pencereyi kontrol ediyor, 3-4 farklı kilit sistemi olan çelik kapımızı iyice kilitliyoruz. Sitenin güvenliğine ve kamera sistemine güveniyor ve komşumuza tembihliyoruz. Hatta her şeye rağmen yangın ve su baskınlarından haberdar olamıyoruz. Ne yazık ki tüm bu çabalara rağmen hırsızlık, soygun ve gasp her geçen gün daha fazla artıyor. Ev ve iş yerimizde ki eşyaları sigortalı yapıp, kendimizi korumak için caydırıcı tedbirlere başvurmuyoruz. Genel olarak sadece pahalı ve müstakil evler değil, bütün konutlar ve iş yerleri soyulma riski taşıyor. Hırsızları eyleminden vazgeçirmek ve girişini engellemek için öncelikle yapılması gerekenler arasında, kapı kilitlerinin sağlamlığı, evde birinin olduğu izlenimi yaratmak etkili yöntemler olsa da, bugüne kadar yaşanan olaylarda, kapı ve kilitlerin hiç zorlanmadan açıldığı, evin sıkı takibi sonucu içeride birinin olmadığı anlaşıldığı tespit edilmiş ve sadece eylemin gecikmesini sağladığı görülmüştür.  Bu yüzden ev ve iş yerini korumanın en birincil ve etkili yolu, iş eyleme dönmeden, caydırıcı özelliği ile soygun alarm sistemidir.

Alarm sistemini kurdurmak, İçişleri Bakanlığı tarafından sürekli denetlenen ve özel güvenlik yasasına tabi firmalara ait, 7/24 alarm haber alma takip merkezine bağlanmak sizi hırsıza karşı caydırıcı ve yangından, gaz kaçağından, su baskınlarından, cam kırılmalarından, pencerenizin açık/kapalı olduğundan, istenmeyen birçok olaydan başlangıç anından itibaren haberdar olmanızı sağlar. Sitenizde bulunan kamera sistemi, kaşkol ve bere takıp içeri sızan bir hırsıza karşı maalesef korumaz. Genel anlamda alarm sistemi ile birlikte kullanıldığında daha fazla korunmanızı sağlar. Kısaca mekânlarınız ve sevdiklerinizi tehdit eden tüm riskleri gerçekleşmeden önleyebilirsiniz.

Mal veya hizmet üretirken ortaya çıkan ve karşılığı para ile ölçülebilen giderlerin toplamına ‘maliyet’ denir. Malınızı korurken maliyet hesabı yapıyorsunuz, ya canınız?..Etiketler

Whatsapp