YANGIN SİMÜLASYON SİSTEMLERİ

Yangın Eğitim

Profesyonel Eğitmenlerin gerçekçi ve etkin uygulamalı eğitimler verebilmesini sağlayan, yangın söndürme eğitimi, tehlikeli madde eğitimi, arama kurtarma ve canlı yangın eğitimleri de dahil olmak üzere geniş bir acil durum senaryosu dizisine sahip tam bir yangın eğitim ürün serisi sunuyoruz. 

ATTACK™ DİJİTAL YANGIN EĞİTİM SİSTEMİ 

Attack, dijital yangın eğitimi için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Su geçirmez paneli, interaktif bir eğitim tecrübesi sunmak üzere beş termal sensörün yanı sıra kendinden oluşan dijital aletler ve ses efektleri kullanır. Panel, hortum hattının panele değdiği yeri hisseder ve karşılığında alevleri değiştirir. Attack, eğitmenlerin bir düğmeye basarak değişimleri başlatma veya bitirmelerine ve senaryoları ihtiyaca göre düzenlemelerine olanak sağlayan bir uzaktan kumanda içerir. Sistemin mevcut duman jeneratörü, gerçekçi yangın koşulları oluşturmak üzere yangının büyüklüğüne göre dumanlı bir ortam yaratır. 

EĞİTİM OLANAKLARI
• Gerçek yangının mümkün olmadığı yerlerde genişletilmiş basit veya yoğun yangın senaryoları yaratabilirsiniz. 
• Canlı yangın yanıklarından en fazla şeyi öğrenebilmek için Attack’ı temel bilgiler eğitiminde kullanabilirsiniz. 
• Yeni itfaiyecileri, yangın ve duman ortamlarına güvenli bir çevrede alıştırabilirsiniz. 
Detaylı Bilgi İçin Yangın Eğitim Simülasyonları Sitemizi Ziyaret Ediniz.

 

VICO PORTATİF DUMAN JENERATÖRÜ

Dünyanın en güvenilir duman jeneratörü artık kablosuz. Güç kablosu gerektirmediği için itfaiyecilerin her yerde eğitim yapabilmesini sağlayan HAAGEN VICO Duman Jeneratörü, çalışma teçhizatınız için mükemmel biri eklentidir. Eğitim kapasitenizi, elektriğin olmadığı belirli yerlerde özel eğitim senaryoları uygulayarak genişletebilirsiniz. Bina eğitimlerinde üst katlara, araç kurtarma ve uzak mekân eğitimlerinde çevreye hızlı bir şekilde duman yayabilirsiniz. 

EĞİTİM OLANAKLARI
• Araç kurtarma eğitimlerine duman ekleyebilirsiniz. 
• Jeff veya Thomas Akıllı Mankenleriyle birlikte afetzede kurtarma ve arama kurtarma eğitimlerinde kullanabilirsiniz. 
• Kentsel Arama Kurtarma eğitimi yapabilirsiniz. 


Son Paylaşımlarımız


Etiketler

alarm
Whatsapp