Güvencem – Bursa Ev İş Yeri Alarm Sistemleri

Bize Ulaşın 0224 271 43 43

Operatörlerimiz
7/24 Sizinle

Güvencem Alarm sistemleri ile eviniz,
iş yeriniz ve sevdikleriniz güvende.

7/24 Alarm Çağrı Merkezi

Alarm Çağrı Merkezi Nasıl Çalışır?

Evinize ya da iş yerinize aldığınız alarm sistemi ile size sunulan alarm çağrı merkezi hizmetimiz ile; hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, acil sağlık ve panik durumlarında 7/24 yanınızdayız.


Alarm Çağrı Merkezi; ev ya da iş yerinizde kurulu olan alarm sistemlerinden gelen hırsızlık, soygun, yangın, gaz kaçağı, su baskını, panik ve sağlık alarmları gibi risk oluşturan sinyalleri ve alarm sistemindeki arıza durumlarını GPRS, network ve telefon hatları gibi iletişim modülleriyle çağrı merkezindeki alıcılara bilgi gönderilmesi esasına göre çalışır.

Alarm Haber Alma Merkezi’nde bulunan alıcılar, alınan alarm ve arıza sinyallerini öncelik sırasına göre alarm izleme ekranlarına aktarır. Sinyalin geldiği yer ile ilgili tüm iletişim detayları operatörlerin önündeki ekrana gelir. Siz değerli abonelerimizin güveliği için 7/24 görev başında olan uzman operatör kadromuz; Alarm Haber alma Merkezine gelen alarmın senaryosuna göre, önceden belirlenmiş olan prosedürleri uygulayarak değerlendirir. Gerekli durumlarda yetkili birimleri bilgilendirerek, olay yerine yönlendirilmesini sağlar.


Evinizde yangın çıktı diyelim. Yangın alarm sistemimizde bulunan duman ve ısı dedektörleri ısı değişimini algılar. Alarm merkezimiz size ulaşarak tehlikeyi teyit eder ve evinize anında itfaiye gönderir.

 

Evinizde bakıma muhtaç hastanız olduğunu düşünün. Ani bir durumda uzaktan kumandadaki “acil” butonuna basar. Alarm merkezimiz herhangi bir sağlık sorunu olup olmadığını teyit ettikten sonra evinize ambulans gönderir.

Güvencem'e

neden

güvenmelisin?

7/24 hızlı destek ve uzman ekiplerimiz ile Güvencem her zaman yanınızda. Güvenilir olmasıyla fark yaratan Güvencem, Güvenceniz Olsun!

20 yılı aşkın tecrübe ve uzman ekip

Gelişmiş elektronik sistem çözümleri

7/24 destek

Acil yardım yönlendirmesi

Son teknoloji kaliteli ürün

Türk Lirası üzerinden gerçek fiyatlar

BİZE ULAŞIN

TEKLİF TALEP FORMU

Size tekliflerimiz için bizimle iletişime geçin ücretsiz projelendirme hizmetimiz ile size en uygun ve avantajlı sistemimizi sunalım.

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
İletişim bilgileriniz 3. taraflar ile paylaşılmamakta, reklam amacıyla kullanılmamaktadır. *
Neresi için teklif almak isityorusunuz?
Onay kutusu (kopya) (kopya)
Onay kutusu (kopya)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.