Güvencem – Bursa Ev İş Yeri Alarm Sistemleri

Bize Ulaşın 0224 271 43 43

Güvenliğiniz için
en iyi seçenek.

Güvencem İş yeri alarm sistemleri ile hırsızlık, yangın,
gaz kaçağı, sağlık ve panik durumları artık sizin için
bir sorun değil. İş yerinizi koruyoruz.

İş Yeri Güvenlik Sistemleri

İş Yeri Alarm ve Kamera Sistemleri Kullanım Alanları

Güvencem İş yeri Alarm sistemleri ile güvendesiniz. Güvenliğiniz için en iyi seçenek.

Her iş yerinde farklı güvenlik önlemleri gereklidir. Kablolu veya kablosuz alarm sistemlerinden hangisinin sizin iş yerinize uygun olduğunu ve  iş yerinize özel güvenlik çözüm önerilerini uzman ekiplerimiz ücretsiz keşif esnasında size / bildirecektir. Uzaktan erişim sayesinde iş yerinizi  7/24 canlı izleme ve olası tehditlere müdahale etme şansınız vardır. 

Güvenlik önlemleri dışında neredeyse her işyerinde bulunması gereken kartlı geçiş sistemleri, yemekhane takip sistemleri, personel devam kontrol sistemleri gibi hizmetlerimizle de Güvencem yanınızda.  Güvencem kartlı geçiş sistemleri SAP-ERP gibi yazılımlar ile uyumlu olup, bu sistemlere istediğiniz özellikleri kolayca ekleyebilirsiniz. 

İş yerinizde doğru alarm ve güvenlik sistemine sahip olmak istiyorsanız, uzman bir güvenlik firmasından destek almanız önemlidir.

Guvencem Is Yeri Guvenlik Sistemleri Hirsiz Alarmi

Hırsız Alarmı

İş yerinizi 7/24 koruyan güvenlik sistemi: Güvencem Hırsız Alarmı

İş yeri güvenliği için temel konulardan birisi hırsızlık durumudur. Güvencem hırsız alarm sistemleri ile iş yeriniz ve birikimleriniz potansiyel hırsızlık tehditlerine karşı 7/24  korunur. Sesli ve ışıklı sistemler hırsızı caydırır, size anında uyarı iletilir.  Kameralı hareket dedektörü sistemimiz sayesinde olayın görüntüsü saniyeler içerisinde telefonunuza iletilir.

Yangın Alarmı

Yangına anında müdahale hayat kurtarır . İş yeri güvenliğiniz bizimle

Güvencem yangın alarm sistemleri duman ve ısı dedektörleri sayesinde iş yerinde oluşan duman – ani ısı değişimi, alev ve yüksek sıcaklık gibi belirtiler ortaya çıktığında, size hemen uyarı gönderilerek olası bir yangının önüne geçilir. 

Tehlike anında iş yerinize hemen itfaiye gönderilir.

Siz iş yerindeyken yangın çıktıysa kontrol panelindeki yangın butonu‘na tıklayabilir ve tehlikeye anında müdahale edilmesini sağlayabilirsiniz.

Guvencem Is Yeri Guvenlik Sistemleri Yangin Alarmi
Guvencem Is Yeri Guvenlik Sistemleri Gaz Kacagi Alarmi

Gaz Kaçağı Alarmı

Gaz kaçağı ciddi ve görünmez bir tehlikedir. Tehlikeli gaz sızıntılarına karşı önlem alın! Güvencem gaz kaçağı alarmı sizin ve çalışanlarınızın can güvenliğini korur.

Güvencem alarm sistemi gaz kaçağı, karbonmonoksit artışı gibi tehlikeleri algılar ve sistemden gelen artış sinyali durumunda Güvencem operatörleri sizi ve acil ekipleri arayarak iş yerinize müdahale edilmesini sağlar.  Olası bir patlama veya zehirlenme riski önceden engellenir.

Sağlık Alarmı

Acil sağlık durumlarında tıbbi müdahale çok önemlidir. Güvencem sağlık alarmı ile acil tıbbi müdahale gerektiren durumlarda ambulans kapınızda.

İş yerinde çalışan personelin sağlığı önceliklidir. Acil müdahale gerektiren sağlık sorunlarıyla karşılaştığınızda (düşme, bayılma), tıbbi müdahale gerektiren bir kaza olması durumunda paneldeki “ambulans” butonuna veya uzaktan kumandadaki “acil” yazan butona basarak Güvencem alarm gözlem istasyonuna sinyal gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Alarm merkezi operatörlerimiz, sizi arayarak gerekli durumlarda 112 ekiplerine ulaşır, iş yerinize hızla ambulans ulaşmasını sağlar.

Guvencem Is Yeri Guvenlik Sistemleri Saglik Alarmi
Guvencem Is Yeri Guvenlik Sistemleri Panik Butonu

Panik Butonu

Ani tehdit durumunda anında yardım çağrısı. Güvencem ile 7/24 güvendesiniz.

Güvencem panik butonu, can ve mal güvenliğini tehdit eden durumlarda veya çalışanların acil durumda yardım çağırması için kullanılabilir. Operatörlerimiz emniyet güçleri ile iletişime geçerek size ve çalışanlarınıza yardıma gelmesini sağlar. Panik butonu hem sabitlenebilir hem de uzaktan kumanda olarak kullanılabilir. Ayrıca mobil panik butonu ile kolayca telefonunuzdan da sistemi kullanabilirsiniz

Güvencem'e

neden

güvenmelisin?

7/24 hızlı destek ve uzman ekiplerimiz ile Güvencem her zaman yanınızda. Güvenilir olmasıyla fark yaratan Güvencem, Güvenceniz Olsun!

20 yılı aşkın tecrübe ve uzman ekip

Gelişmiş elektronik sistem çözümleri

7/24 destek

Acil yardım yönlendirmesi

Son teknoloji kaliteli ürün

Türk Lirası üzerinden gerçek fiyatlar

BİZE ULAŞIN

TEKLİF TALEP FORMU

Size tekliflerimiz için bizimle iletişime geçin ücretsiz projelendirme hizmetimiz ile size en uygun ve avantajlı sistemimizi sunalım.

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
İletişim bilgileriniz 3. taraflar ile paylaşılmamakta, reklam amacıyla kullanılmamaktadır. *
Neresi için teklif almak isityorusunuz?
Onay kutusu (kopya) (kopya)
Onay kutusu (kopya)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.