Güvencem – Bursa Ev İş Yeri Alarm Sistemleri

Bize Ulaşın 0224 271 43 43

Güvencem ile
Eviniz 7/24 Güvende!

Ev alarm ve kamera sistemleri ile
tehlikelerden korunun.

Ev Güvenlik Sistemleri

Ev Alarm ve Kamera Sistemleri Kullanım Alanları

Ev alarm sistemleri, evinizi korumanın en kolay yollarından biridir.  Eviniz, değerli eşyalarınız ve evcil hayvanlarınızın güvende olmasını önemsiyoruz.

Güvencem alarm sistemleri ile birlikte sahip olacağınız mobil uygulamamız ile cep telefonlarınızdan gelen sinyalleri 7/24 takip edebilirsiniz.

Her konutun ihtiyacı olan güvenlik sistemi farklıdır. Ücretsiz keşif ile evinizdeki güvenlik sistemi ihtiyacını uzman ekiplerimizle tespit ederek, size uygun güvenlik sistemlerini öneriyoruz.  

Kablolu veya kablosuz ev alarm sistemlerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Ev Alarm ve Kamera Sistemlerinde Neler Var?

Güvencem ev alarm sistemleri sizi ve evinizi 7/24 korur.

Her evin güvenlik ihtiyacı farklıdır. Sizin için önemli olan varlıkları korumak için buradayız.  

 

Güvencem alarm sistemleri ile birlikte sahip olacağınız mobil uygulamamız ile cep telefonlarınızdan  evinizi 7/24  takip edebilirsiniz. 

 

Güvencem kamera sistemleri ile birlikte sahip olacağınız “uzaktan izleme” uygulaması ile cep telefonunuzdan evinizi 7/24 görebilir, eski kayıtları izleyebilirsiniz. Canlı veya kayıttan izleme özelliği ile gözünüz arkada kalmasın. Evdeki bakıcıyla yalnız kalan çocuğunuz ile ilgili endişeleriniz bitecek.

 

Herhangi bir tehlike anında alarm sistemi devreye girdiğinde, Güvencem alarm merkezine sinyal ulaşır. Uzman operatörlerimiz tehlikeyi teyit ettiği takdirde evinize ambulans, itfaiye ve kolluk kuvvetlerini gönderir. 

Güvencem ev tipi güvenlik sistemlerimizi aşağıda inceleyebilir, detaylı yazılara bloglarımızda ulaşabilirsiniz.

AdobeStock 1

Harici Siren

Tehlike durumunda yüksek sesle alarm verir, hırsızı caydırır.

Kamera

Web veya akıllı telefon ile 7/24 canlı veya kayıttan izleyebilirsiniz.

Ev güvenliğinizin ilk savunma hattı. Güvencem ile 7/24 koruma

Evinize hırsız girmesi kimsenin istemediği bir durumdur. Güvencem Hırsız alarm sistemleri ile eviniz potansiyel tehditlere karşı korunur. Sesli ve ışıklı sistemler hırsızı caydırırken, uyarı size anında iletilir. Güvencem alarm merkezi sizi arayıp hırsızlık durumunu onayladıktan sonra evinize emniyet güçlerini gönderir. Ek olarak, Kameralı Hareket Dedektörü sistemimiz sayesinde olayın görüntüsü saniyeler içerisinde telefonunuza iletilir. Evim için yeterli güvenlik önlemi alıyor muyum diye düşünmenize gerek yok.

Yangına anında müdahale hayat kurtarır 

Güvencem yangın alarm sistemleri duman ve ısı dedektörleri sayesinde evdeki duman ve ani ısı değişimini algılar. Olası bir yangının önüne geçmek için size anında uyarı iletilir. Tehlikeyi teyit etmeniz halinde evinize hemen itfaiye yönlendirilir ve böylece evinizin güvenliği sağlanır. Ev yangınlarını önlemek için en etkili ve en güvenli yöntem yangın alarm sistemidir. 

Siz evdeyken yangın çıktıysa kontrol panelindeki “yangın butonu” na tıklayabilir ve tehlikeye anında müdahale edilmesini sağlayabilirsiniz.

Güvencem CCTV kamera sistemleri ile ev güvenliğini ve takibini sağlayın.

Güvencem, modern ve üstün teknolojiye sahip CCTV kamera sistemleri ile evinizi koruma altına almak için güvenilir çözümler sunuyor.  Evinizde iç ortam veya dış ortama yerleştireceğiniz kameralar ile, her alanı kesintisiz olarak görüntülüyor, potansiyel tehditleri anında tespit ediyoruz. 

İhtiyaca bağlı olarak geniş açılı ya da 360º görüş alanına sahip kamera modellerimiz ile CCTV kamera kayıt sistemleri pek çok avantaj sağlıyor. Hareket algılama özelliği ile, belirlediğiniz bir alanda hareket algılandığında görüntülü uyarı mesajı almanız mümkün. 

Gece görüş teknoloji seviyelerine göre seçilecek kameralarımız sayesinde görüntü ve eşgal tespitlerinde farkımızı ortaya koyuyoruz. 

Ev güvenliğinizi uzman ekiplerimiz ile değerlendirip doğru ürünlere sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gaz kaçağı görünmez bir tehlikedir. Görünmeyen tehlikelere karşı alarmda olun.

Evdeki gaz kaçağı ciddi bir tehlikedir. Güvencem alarm sistemi evdeki gaz sızıntılarını algılar ve sizi hemen uyarır.  Sistem;  karbonmonoksit, doğalgaz ve LPG kaçaklarına karşı etkilidir.  Ailenizin güvende olması için gaz kaçağı alarmı önemlidir.

Acil sağlık durumlarında tıbbi müdahale çok önemlidir. Güvencem sağlık alarmı ile acil tıbbi müdahale gerektiren durumlarda ambulans kapınızda.

Acil müdahale gerektiren sağlık sorunları veya tıbbi müdahale gerektiren bir kaza önceden öngörülemez. Veya, evde yatılı bir hastanız varsa sürekli yanında bulunmanız ve acil durumları kontrol etmeniz zordur. Bu ve buna benzer sağlık ile ilgili tüm olumsuz durumlarda panel üzerindeki “ambulans” veya uzaktan kumandadaki “acil” yazan butona basarak sağlığınızın güvence altına alınmasını ve ambulansın acil müdahalede bulunmasını sağlayabilirsiniz.

Tehdit durumunda anında yardım çağrısı. Güvencem ile 7/24 güvendesiniz.

Güvencem ev tipi panik butonu, can ve mal güvenliğini tehdit eden durumlarda kullanılabilir.  Operatörlerimiz emniyet güçleri ile iletişime geçerek size yardıma gelmesini sağlar. Panik butonu hem sabitlenebilir hem de uzaktan kumanda olarak kullanılabilir. Ayrıca mobil panik butonu ile kolayca telefonunuzdan da sistemi kullanabilirsiniz

Güvencem'e

neden

güvenmelisin?

7/24 hızlı destek ve uzman ekiplerimiz ile Güvencem her zaman yanınızda. Güvenilir olmasıyla fark yaratan Güvencem, Güvenceniz Olsun!

20 yılı aşkın tecrübe ve uzman ekip

Gelişmiş elektronik sistem çözümleri

7/24 destek

Acil yardım yönlendirmesi

Son teknoloji kaliteli ürün

Türk Lirası üzerinden gerçek fiyatlar

BİZE ULAŞIN

TEKLİF TALEP FORMU

Size tekliflerimiz için bizimle iletişime geçin ücretsiz projelendirme hizmetimiz ile size en uygun ve avantajlı sistemimizi sunalım.

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
İletişim bilgileriniz 3. taraflar ile paylaşılmamakta, reklam amacıyla kullanılmamaktadır. *
Neresi için teklif almak isityorusunuz?
Onay kutusu (kopya) (kopya)
Onay kutusu (kopya)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.