Güvencem – Bursa Ev İş Yeri Alarm Sistemleri

Bize Ulaşın 0224 271 43 43
Guvencem [Converted]-01

Kritik Anlarda
Karanlığı Aydınlat

Afetlerde ve acil durumlarda arama kurtarmada
kullanılacak kaliteli ekipmanlar Güvencem'de.

Mobil Aydınlatma Ekipmanları

Will-Burt Night Scan Modelleri

Doğal afetler malesef hayatımızın bir parçası. Güvencem olarak, arama kurtarmada kullanılan mobil aydınlatma sistemleri tedariği yapıyoruz.

Night Scan 1.0 ve 1.5

Daha fazla oku

Night Scan 1.0 ve 1.5

Will-Burt Night Scan® 1.0 ve 1.5 modelleri, özellikle küçük araçlar için tasarlanmıştır. Küçük arazi araçları ve SUV arabalar, pick-up araçlar için uygundur.

Jeneratör ya da dönüştürücü gerekmeyen ışık kulesi bağımsız bir şekildedir ve tüm DC çalışmaları için uygundur.

Geniş ışıklandırmaya ihtiyaç olduğunda yükseltilebilen ışıklara sahiptir. Maksimum yüksekliğe ihtiyaç yoksa iş araçlarında ve ekip arabaları gibi küçük araçlarda en uygun ışık kulesi çözümlerini sunar.

Night Scan Chief

Daha fazla oku

Night Scan 1.0 ve 1.5

Wil- Burt Night Scan Chife modeli orta boy arama kurtarma araçlarında kullanılabilir.

Night-scan mobil aydınlatma sistemi çatıya monte yapılabilir, katlanabilir. Jeneratöre ihtiyaç duymaz, tüm DC çalışmaları için uygundur.

Night Scan Powerlite

Daha fazla oku

Night Scan Powerlite

Will-Burt Night Scan® Powerlite ışık kulesi modelleri içinde en geniş kullanım alanına sahip modellerden biridir. Ağır kurtarma araçları, mobil kurtarma merkezleri, havaalanı kurtarma araçları, yangınla mücadele araçları ve geniş çekici araçlarında kullanılan ışık kulesidir.

Hem arkaya hem öne eşit derecede ışık verecek şekilde tasarlanmış mobil aydınlatma sistemidir (360 derece ışık) 210.000 lümene kadar ulaşabilen Night Scan® Powerlite, maksimum ışığa ihtiyaç olan her durum ve her araç için idealdi.

Havalı kamyon veya bütünleşik kompresörle çalışan mobil aydınlatma sistemidir.

Night Scan Xtreme

Daha fazla oku

Night Scan Xtreme

Will-Burt Night Scan® Xtreme, zorlu arazi koşullarında, dar alanlarda maksimum yüksekliğe ulaşan ve geniş ışık sağlayan modeldir. 360 derece ışık modeline sahiptir, hem öne hem arkaya ışık veren mobil aydınlatma sistemidir.

Araç içinde dahili alana ihtiyaç duymayan çatıya monte, katlanır ışık kulesidir. Havalı kamyon veya bütünleşik kompresörle yükseltilebilir.

Maksimum yüksekliğe ihtiyaç duyulan durumlarda ihtiyacınız olan şey Night Scan Xtreme Işık kulesidir.

Night Scan Tam Dikey

Daha fazla oku

Night Scan Tam Dikey

Will-Burt Night Scan® Tam Dikey modeli, aracın yanı veya arkasında harici olarak kullanabilen dikey monte edilen ışık kulesidir.

Kısıtlı alana sahip olan alanlarda maksimum performansı olan bu ışık kulesi, 6 inç (16 cm) daha kısa olduğu için kabin ve kutu arasına bile sığabilir.

Bütünleşik kompresöre sahiptir ve havalı kamyona ihtiyaç duymaz. Işık ve/veya kameraları yükseltmek için kullanılır. Kompresör kutusu, ihtiyaca bağlı olarak direğin altına veya yanına yerleştirilebilir.

Night Scan Dikey Işık Kulesi

Daha fazla oku

Night Scan Dikey Işık Kulesi

Will-Burt Night Scan® Dikey Kule aracın yanı veya arkasında harici veya dahili olarak kullanabilen dikey monte edilen ışık kulesidir.

Havaalanında kurtarma araçlarında, ağır vasıtalarda, tam teşkilatlı mobil komuta merkezlerinde, acil müdahale araçlarında ve yangınla müdahale araçları ve geniş çekici araçlarda kullanılır.

210.000 lümene kadar ulaşabilen ışık kulesi, maksimum ışık ve yükseklik gereken yerlerde kullanılır.

Mobil Aydınlatma İlave Aksesuarlar

Will-Burt Işıklandırma Çözümleri Güvencem’le sizde

Güvencem’ de ışık kulelerinin yanı sıra, mobil aydınlatma sistemleri için ek aksesuarlar da bulunur.

  • Anlık Flash Işıkları
  • Uzaktan Kumandalar
  • D-Techii Canlı Güç Hattı Tespit Sistemi
  • Işıklandırma Kılavuzu
  • Mobil Video Sistemleri