Güvencem – Bursa Ev İş Yeri Alarm Sistemleri

Bize Ulaşın 0224 271 43 43

Hakkımızda

Güvendesiniz,
çünkü güvencemlisiniz.

Güvencem A.Ş. 1999 yılında Bursa merkezli olarak kurulmuş olup, kuruluşundan bu yana müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmetten ödün vermeyen ilkeleri doğrultusunda yoluna devam etmektedir. Elektronik Güvenlik Sistemleri sektörünün başrollerinden olan Güvencem A.Ş. İstanbul, İzmir bölge müdürlükleri ve Ankara, Malatya, Kayseri, Erzurum temsilcilikleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Güvencem A.Ş. Elektronik Güvenlik Sistemleri sektörünün yanı sıra birçok kamu kurum ve kuruluşuna Arama Kurtarma Ekipman tedariği sağlamaktadır. Ayrıca doğal afetlere hazırlığın çok önemli olduğu günümüz coğrafyasında Afet Eğitim Merkezi projelendirme ve uygulama konusunda Türkiye’nin lider firmasıdır.

Güvencem olsun” sloganı ile son teknoloji ürünü, elektronik güvenlik sistemlerini kurumsal ve bireysel müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak belirlemekte, müşterilerine en kaliteli ürün ve hizmeti sunmaktayız.

Güvenlik çözümlerinde uzman ekibimiz, kaliteli ürün ve hizmetlerimiz ile birçok üst düzey kamu kurumundan büyük ölçekli üretim tesislerine kadar uzanan güçlü bir portföye sahibiz. Ev ve iş yeri güvenlik sistemi ihtiyaçlarında, kamera ve alarm sistemlerimiz ile güvenliğinizi önemsemekte ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Güvencem A.Ş. nin sektördeki birçok tedarikçiden farklı olduğu en önemli nokta ise Alarm Takip Merkezi ile sunduğu 7/24 Çağrı Merkezi hizmetidir. Alarm Takip Merkezi yüksek teknoloji ile donatılmış sistem merkezi, eğitimli ve güvenlik sertifikalı operatörleri vasıtası ile tüm abonelerimizin 7/24 sinyal takibini yapmaktadır. Oluşabilecek hırsızlık, yangın alarmlarını, sağlık, tehdit ve benzeri acil durum çağrılarını değerlendirerek ilgili birimlerin yönlendirilmesini sizin adınıza sağlamaktadır.

En büyük değerimiz GÜVEN dir. Şirketimiz yönetimimizde düstur edindiğimiz güven olgusu, ticaretimizin tüm adımlarında uygulanmaktadır. Müşterilerimiz ile ilk iletişim anından sonuna kadar tüm süreçte ön planda tutulan karşılıklı GÜVEN dir.